Deset najpoznatijih modnih kreatora u svijetu

Zavrsila je praksu kod jednog od najpoznatijih svjetskih kreatora Giorgio Armani koji je upoznao i sa nekoliko najboljih svjetskih kreatora, a gdje je Rada imala priliku dopuniti svoje dotadasnje znanje. „Privilegija je kad vam se u vasoj struci pruzi mogucnost da praksu obavljate kod najboljih u tom poslu, kod najboljih u citavom svijetu. Ja sam imala to iskustvo (1996-1997). Neprocjenjivo je. Uvjerila sam se da su stvarno najbolji.” – Rada Krivokapic Radonjic modna kreatorka i stilistkinja
Ikone modne planete i modne istorije Najpoznatiji svjetski modni kreatori
Giorgio Armani 11.07.1934.
Coco Chanel 19.08.1883-10.01.1971
Christian Dior 21.01.1905.-23.10.1957.
Yves Saint Laurent 01.08.1936.-01.06.2008.
Ralph Lauren 14.10.1939.
Valentino Garavani 11.05.1932.
Giovanni Versace 02.12.1946.-15.07.1997.
Karl Lagerfeld 10.09.1933.-19.02.2019.
Roberto Cavalli 15.11.1940.
Hubert de Givenchy 20.02.1927-10.03.2018.